Dołącz jako partner

ZAADOPTUJZWIERZAKA.PL

Poznaj szczegóły i dołącz jako partner 

o mnie

Cześć, nazywam się Adrian Dubaniewicz

Kocham psy. Od kiedy pamiętam zawsze chciałem mieć psa, lecz warunki w domu na to nie pomagały. Swoją miłość do psów przelewałem w schroniskach i fundacjach.

Pomagałem, wyprowadzałem psy i sprzątałem, a także tworzyłem materiały filmowe i zdjęcia promocyjne psów do adopcji. Współpracowałem m.in z Schroniskiem na Paluchu i Strażą dla Zwierząt. Pragnę, aby każde zwierze znalazło kochający je dom.

responsywność

Nasz strona posiada nowoczesny, intuicyjny i przyjazny design. Jest także responsywna, co ułatwia korzystanie na urządzeniach mobilnych.

Dopasowanie

Osoba poszukująca zwierzaka do adopcji, dzięki filtrom szybko i łatwo znajdzie zwierzaka jakiego szuka.

kontakt

Formularz kontaktowy wysyła dane kontaktowe zainteresowanej osoby bezpośrednio do opiekuna. Opiekun kontaktuje się z wybraną osobą.

edukacja

Chcemy edukować społeczeństwo i promować adopcje psów schroniskowych i z fundacji. Uda nam się to, dzięki wzajemnej współpracy.

Zaadoptujzwierzaka.pl

Jest to darmowa platforma przeznaczona dla osób pragnących zaadoptować lub dać dom tymczasowy zwierzętom znajdującym się w schroniskach lub innych miejscach. Pragniemy współpracować z jak największą liczbą miejsc, aby zwiększyć szansę każdego zwierzęcia na adopcje lub dom tymczasowy i pozwolić mu znaleźć swoje ciepłe posłanie na całe życie. Dołączysz jako partner? 

brak opłat

Nie pobieramy od nikogo opłat za korzystanie. Jest to w pełni darmowa platforma i taka zawsze pozostanie również dla partnerów.

Aktualizacja

Zależy nam na stale aktualnych informacjach. Zwierzęta, które znalazły dom będą miały wyłączony kontakt, dzięki czemu opiekunowie nie będą nękani pytaniami. 

Współpraca

Jako partner będziesz promowany, a także będziemy przekazywać w newsletterze informacje, które wybierzesz. Każdy partner otrzyma od nas podstronę z opisem.

Sposób działania platformy

Kto może dodać zwierzaka

Zwierzaka może dodać tylko osoba działające na w zakresie pomocy zwierzętom. Osoba musi współpracować z takimi miejscami jak: schroniska dla zwierząt i fundacje prozwierzęce. Nie przyjmujemy zwierzaków z profesjonalnych hodowli i pseudohodowli. 

Jak można dodać zwierzaka

Aby dodać zwierzaka do naszej bazy, należy wejść na tą stronę i wypełnić pola formularzu. Dodając psa, należy podać dokładne dane, ponieważ informacje w formularzu będą wykorzystywane do filtrów w dopasowaniu. Jeśli pies nie nadaje się do domu z dzieckiem, należy to zaznaczyć w odpowiedniej rubryce. Pies wtedy nie pokaże się osobie, która zaznaczy, że posiada dziecko. 

Opis o zwierzęciu powinien być krótki i na temat. Warto zawrzeć w nim krótką historię psa i sposób zachowania. Informacje o ew. chorobach czy zabiegach podaje się w innej rubryce. 

Zwierzęta – pary

Zdarza się, że fundacja/schronisko, nie chce rozdzielać np. pary zwierząt i chce znaleźć dla nich wspólny dom. Super sprawa i bardzo to promujemy. W takim przypadku formularz należy wypełnić z zaznaczeniem rubryki „Zwierze w parze” i wpisać tam imię drugiego zwierzęcia (to samo wykonać z drugim zwierzęciem wpisując imię pierwszego). 

Ile zdjęć można dodać

Maksymalnie 8 zdjęć. Pierwsze zdjęcie powinno pokazywać tylko pysk psa, można by rzec – w całej okazałości. Porównując to do portalu, będzie to zdjęcie profilowe. 

czy można dodać wideo

Tak, również filmy wideo zostaną zawarte w opisie. Filmy muszą być załadowane na zewnętrzny hosting. W odpowiedniej rubryce dodajemy link do filmu. 

Kiedy pojawi się na stronie

Jeśli formularz zostanie poprawnie wypełniony to zwierzak pojawi się na naszej stronie w przeciągu 48 h. Każda z osób działających przy projekcie, pracuje na etacie. Zaadoptujzwierzaka.pl rozwijamy z miłości i chęci pomocy zwierzakom, dlatego też prosimy o cierpliwośc. 

Formularz kontaktowy

Podane informacje o opiekunie zawarte w formularzu zostaną wykorzystane do formularzu kontaktowego na wizytówce zwierzaka. Osoba zainteresowana adopcją lub domem tymczasowym, wypełnia swoje podstawowe dane kontaktowe i naciska „wyślij”. Wiadomość trafia od razu na skrzynkę opiekuna, który już w nagłówku wiadomości wie, o jakiego zwierzaka chodzi i zainteresowanie. Opiekun ma możliwość skontaktowania się mailowo lub telefonicznie z osobą. Zaadoptujzwierzaka.pl nie bierze udziału w kontakcie. 

Aktualizacja

Najważniejsze są dla nas najważniejsze informacje i aktualny stan zwierzęcia. Dlatego też każdy partner musi nas poinformować o każdej zmianie w stanie zwierzaka. Jeśli okazało się, że pies nie nadaje się do domu z innymi psami lub jest na specjalnej diecie to od razu takie informacje zaktualizujemy. To samo, gdy zwierze znajdzie dom. 

Partnerzy

Współpraca

Zależy nam na jak najlepszej współpracy. Jeśli chcesz zostać partnerem, proszę wypełnić formularz znajdujący się obok. 

Na początek prosimy o dodanie 5 zwierzaków, mogą to być psy lub koty. Chcemy znaleźć zwierzakom jak najlepszy dom, a tylko dzięki informacjom zawartym w formularzu możemy dopasować osobę do odpowiedniego psa lub kota. 

Z naszej strony dodamy Twoje logo, a także zaczniemy budować wizytówkę Twojej fundacji lub schroniska gdzie osoba znajdzie wyfiltrowane zwierzaki. 

Znajdźmy wspólnie dom dla zwierzaków!

Zapraszam do kontaktu


kontakt@zaadoptujzwierzaka.pl


609 425 393