O nas

O nas czyli idea Pro Zwierza!

Cześć, jestem Adrian i opowiem Ci tutaj o idei, która powstała z miłości do psów!

Od kiedy pamiętam uwielbiałem zwierzęta i pomagałam im jak mogłem m.in pracując w schronisku, tworząc materiały wideo promujące znalezienie dla nich domu. Moje życie zawsze łączyło się z psami, lecz co ciekawe nigdy nie miałem swojego. Początkowo nie braliśmy psa ze względu na moje „uczulenie na sierść”. Koniec końców okazało się, że nie mam żadnego uczulenia i tak w 2011 roku trafiła do naszego mieszkania Yuki – 4 miesięczny Yorkshire Terrier.

Można powiedzieć, że wychowałem tego psa, ucząc go wielu sztuczek i komend. Później pojawiła się Lisa – kundelek mojej siostry, którym opiekowałem się przez pewien okres czasu.

Wielokrotnie pełniłem rolę hotelu dla psów i pomagałem ludziom, którzy mieli zaplanowany urlop, lecz nie mieli z kim zostawić swojego pupila.

Tak narodził się pomysł na portal prozwierz.pl – założony w 2014 roku przez długi czas pełnił rolę wizytówki moich usług związanych ze zwierzakami. Później zacząłem pisać blog o zwierzakach. Znajdziesz na nim ciekawostki związane ze zwierzętami, diety i pożywienie, sprawy zdrowotne, wywiady i miejsca związane ze zwierzętami. Przeważnie skupiam się na psach i kotach, ale staram się pisać o wszystkim. W swojej pracy naukowej na studiach poświęciłem się tematowi psów w służbach mundurowych. Moją pracę możesz znaleźć na tym blogu.

Prywatnie mam psa amstaff’a o imieniu Bandzior i kota Maćka a teraz dołączyła także Zoja.

 

Zapraszam do czytania i współpracy. Obserwuj mnie na Facebooku i Instagramie.