Dziś wystartowała akcja społeczna MICHA ZA SELFIE na rzecz bezdomnych psów ze schroniska w Korabiewicach. Wystarczy jedno selfie, by ufundować michę karmy dla podopiecznych Korabek. To jednak nie wszystko! Do każdej michy Pet Station i Prima Dog dodają drugą, dodatkową michę! Akcję wspiera Fundacja Viva!

Każdy może nakarmić bezdomne psiaki ze schroniska w Korabiewicach. Wystarczy zrobić zdjęcie ze swoim psem lub zdjęcie psa à la selfie i dodać je do mozaiki na stronie picarta.pl/petstation/, a następnie podzielić się nim w mediach społecznościowych, oznaczając je #MichaZaSelfie lub udostępnić post Pet Station zachęcający do udziału w akcji na swoim Facebooku lub Instagramie. Każde psie selfie funduje michę karmy dla bezdomnych psów. Do każdej z nich, organizatorzy akcji, Pet Station i Prima Dog, dodają drugą. Ze zdjęć dodanych przez użytkowników powstanie mozaika przedstawiająca podopiecznych schroniska w Korabiewicach, którzy czekają na adopcję. Im więcej zdjęć, tym więcej karmy dla psiaków!

Jeśli nie mamy możliwości zrobienia zdjęcia z psiakiem, wystarczy udostępnić post Pet Station w swoich mediach społecznościowych, zachęcając znajomych do udziału w akcji. Dodatkowo, w sklepach stacjonarnych Pet Station, przez cały miesiąc zbierane są produkty na rzecz schroniska. Wśród artykułów pierwszej potrzeby, poza karmą, znajdują się szelki (M, L, XL) oraz smycze z regulowaną długością. Można je nabyć w Pet Station lub przynieść używane, ale jeszcze sprawne.

Organizatorem kampanii MICHA ZA SELFIE jest sieć sklepów dla zwierząt Pet Station przy wsparciu dystrybutora karmy Prima Dog. Partnerami akcji są Fundacja Viva! oraz Picarta.pl.

Pet Station to sklepy z artykułami zoologicznymi przeznaczonymi do zabawy, pielęgnacji oraz higieny naszych domowych zwierząt. W naszej ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowane karmy dla psów i kotów. Znajdziesz nas na warszawskim Wilanowie, Białołęce i Mokotowie oraz na. Zapraszamy Was również na spotkania z cyklu „Ja, mój pies i kawa”. Gościmy wtedy w naszych sklepach stacjonarnych psich przedstawicieli różnych ras. Może poznasz
nowego sąsiada, a Twój pies nowego przyjaciela? Przyjdź do nas ze swoim pupilem!

Prima Dog to kompletne, pełnowartościowe i bogate w składniki odżywcze karmy dopasowane do potrzeb żywieniowych psów różnych ras. W ofercie dostępne są również produkty skomponowane specjalnie z myślą o psach z wrażliwym przewodem pokarmowym, skłonnością do alergii i nietolerancją pokarmową. Prima Dog oferuje także przysmaki treningowe będące smacznym i zdrowym sposobem na wynagrodzenie psa w trakcie szkolenia, spacerów i wspólnych zabaw. Prima Dog wspiera co roku przekazując 1 % dla organizacji zajmujących się dbaniem o los zwierząt.