Dzisiaj postaram się odpowiedzieć Tobie na pytanie „czy warto kupić skórzaną obrożę”. Taki produkt będzie zawsze stosunkowo droższy od zwykłego materiałowego, ale mimo to warto wydać te dodatkowe pieniądze.

Żyjemy w świecie, w którym zalewa nas tandetny plastik z Chin, który nie dość, że jest nietrwały, to jeszcze zaśmieca naszą planetę. Długo walczyliśmy ze sobą czy wprowadzać do naszego sklepu chińskie produkty. Na szczęście mieliśmy cudowną możliwość poznać osobę, która całkowicie nas od tego pomysłu odsunęła. Takim sposobem wprowadziliśmy do naszego sklepu skórzane obroże i smycze dla psa, jak i dla kota.

Zanim zaczniemy, dodam jedynie, że kupując na sklep.ProZwierz.pl, macie możliwość wspierania fundacji i schronisk. Rozpoczęliśmy akcję kupuję=pomagam, gdzie pod koniec każdego miesiąca przelewamy % od naszego dochodu na wybrane przez Ciebie schronisko lub fundację. Dodatkowo ProZwierz.pl jest partnerem nowego, ciekawego projektu ZaadoptujZwierzaka.pl. Przejdźmy do wpisu!

Przedstawiam 5 powodów za tym, aby kupić skórzaną skórzaną obrożę dla swojego zwierzaka. 

Polski produkt

Kupując nasze produkty, wspieramy rodzimy rynek. Nasze przedmioty wykonywane są w 100% w Polsce i dzięki temu dajemy pracę naszym rodakom, płacimy podatki w kraju, a także rozwijamy okolice dając również ew. zatrudnienie.

Wytrzymałość

Skórzane rzeczy cechuje wytrzymałość. Takie produkty są bardzo odporne na zniszczenia i służyć będą Tobie i Twojemu zwierzakowi przez wiele lat. Myślę, że warto wydać parę złotych więcej?

Kolorystyka

Mogłoby się wydawać, że skórzane rzeczy występują tylko w brązowych i czarnych kolorach. Nic bardziej mylnego! Nasze skórzane obroże kupisz, aż w 10 kolorach, natomiast skórzane smycze w 15! Dla każdego coś dobrego. Możesz wybrać między czerwonym, zielonym, niebieskim czy nawet srebrnym!

Wygoda

Nasza skórzana obroża podszyta jest filcem, który zwiększa komfort w noszeniu przez zwierzaka. Z kolei obroże premium posiadają bardzo miękką skórę, która nie podrażnia psa.

Grawer

Przy zamawianiu naszych skórzanych produktów, otrzymujesz grawer w cenie. Na grawerze możesz napisać imię swojego zwierzaka, ikonkę, a także numer kontaktowy. I to wszystko już od 18,20 zł.

Ceny naszej skórzanej obroży zaczynają się już od 18,20 zł. Jest to adekwatna cena do jakości produktu. Sprawdź, nie rozczarujesz się!